CRM online, CRM odkudkoliv

CRM - CRM online CRM online - Obchodní Manažer CRM - CRM online CRM - CRM online CRM - CRM online CRM - CRM online
Pro úspěšný konkurenční boj v dnešním světě informačního věku potřebujete vědět maximum o svých zákaznících. Potřebujete také rychle reagovat na nové požadavky a tržní příležitosti. K dosažení svých cílů potřebujete nástroje, které Vám pomohou uspět na stále se měnícím trhu. Potřebujete CRM systém Obchodní Manažer.

1. Nenechte z firmy odejít člověka s kontakty a historií, lépe se chraňte proti únikům informací
Fluktuace lidí ve firmě je vždy spojena s rizikem úniku informací. V systému Obchodní Manažer jsou informace uloženy mimo počítač Vašeho zaměstnance a proto stačí v CRM systému Obchodní Manažer jedno jediné - změnit heslo.

2. Mějte všechny informace rychle přístupné
Je pohodlné mít všechny informace na jednom místě a ještě k tomu vždy aktuální. Úkoly, kontakty na firmy a lidi, kalendář, rozjednané obchody, objednávky nebo telefonáty. CRM systém Obchodní Manažer Vám to umožní.

3. Pracujte naplno i mimo kancelář
Chuť organizovat, vyhodnocovat, plánovat nebo jen zachytit informace Vás teď může "přepadnout" kdekoliv. Stačí Vám notebook s připojením do internetu a svoji firmu máte díky CRM systému Obchodní Manažer na dosah.


4.Hledejte informace bez čekání
CRM systém Obchodní Manažer obsahuje opravdu rychlý vyhledávač, který dokáže najít každou informaci během zlomku vteřiny. Už nemusíte do telefonu říkat zákazníkovi, aby "vydržel" než to najdete.


5.Buďte organizovaní a produktivní
Potřebujete pracovat na cestách bez internetu ? Můžete využít synchronizaci pomocí OM Synchron, kterou přenesete události do aplikace MS Outlook.


6.Poznejte vztahy, vazby a kontext svých informací
Informace v CRM systému Obchodní Manažer můžete procházet snadno kliknutím myši. Všechno, co má nějakou logickou vazbu, je provázáno odkazem, na který stačí klepnout.

7.Buďte součástí svého týmu
CRM systém Obchodní Manažer pamatuje i na komunikaci uvnitř firmy. Můžete snadno delegovat úkoly, stanovovat priority. Kdykoliv je nějaký úkol nebo aktivita "po termínu", budete o tom vědět.

8. Nechte systém Obchodní Manažer CRM online, aby se přizpůsobil
CRM systém Obchodní Manažer lze snadno rozšířit o zákaznické formuláře, tiskové sestavy nebo výpočtové operace. Cokoliv, co potřebujete pro sběr dat a nebo manažerské rozhodování.

9.Nenechte odejít obchodníka s kontakty a historií
Díky své historii komunikace máte všechny události v CRM systému Obchodní Manažer. Stačí převést celou agendu na jinou osobu. Ta si projde události a je schopna navázat komunikaci s klienty. Tím nepřerušíte nebo extrémně zkrátíte výpadek komunikace. A hlavně, máte z historie v zásobě veškeré argumenty a potřeby klienta.

10.Mějte přehled o obchodnících
Co dělají, kde jsou, o čem jednali a jaký je výsledek. Vše zjistíte přehledně z událostí v CRM systému Obchodní Manažer.
CRM - CRM online

10 důvodů proč mít CRM systém - Obchodní Manažer

CRM - CRM online
 
Produkty  |  Řešení  |  Podpora
© Copyright MAXprojekt , 2005-2008
10 důvodů proč ho mít
Přínosy
Srovnání verzí
Časté otázky
Partnerský program
CRM - CRM online CRM - CRM online
Nabídka CRM online
CRM - CRM online CRM online partnerský program CRM - CRM online CRM - CRM online